O nas

 

Jesteśmy producentami mebli z litego drewna sosonowego, bukowego i dębowego.

Nasza firma Korzeń Cebula istnieje na rynku od 1991. Kontynuujemy rodzinną tradycję zakładu rzemieślniczego którego początki sięgają 1954 roku. Obecnie staliśmy się dużym zakładem produkcyjnym który znajduje się w malowniczej miejscowości położonej w Podbeskidziu – Juszczyn – miejscowość znajdująca się obok Makowa Podhalańskiego słynie z wielowiekowej tradycji wyrobu tradycyjnych mebli z litego drewna.

W 2007 roku zakład został gruntownie rozbudowany i wyposażony w nowoczesny park sterowanych komputerowo maszyn do obróbki drewna i produkcji mebli, m.in. dwa nowoczesne centra obróbcze, strugarki 4 stronne Weinig i wiele innych. Surowiec którego używamy do klejenia mebli (tzw. klejonka) wytwarzamy we własnym zakresie z najwyższej jakości selekcjonowanego drewna które następnie suszone jest w naszych suszarniach z cyfrowym sterowaniem parametrami suszenia i wilgotności.

Nasze meble dostępne są na terenie całej Polski. Od lat współpracujemy również z wieloma odbiorcami hurtowymi.  Meble dostarczane są Państwu w paczkach. Do paczko dołączona jest instrukcja montażu.

Staramy się by wszystkie elementy naszych mebli były najwyższej jakości. Umożliwia nam to doświadczona kadra pracownicza oraz nowoczesne technologie i maszyny.

W 2011 r., wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, wprowadziliśmy nową linię mebli nowoczesnych. Łączą one tradycyjny i najbardziej przyjazny człowiekowi materiał jakim jest naturalne drewno z atrakcyjnym wzornictwem, świetnie współgrającym z nowoczesnymi wnętrzami i wyposażeniem. Zastosowano w nich również nowoczesne okucia, m.in trwałe prowadnice samodomykające szuflady. Wszystkie meble wykonujemy standardowo z drewna litego sosnowego, lakierowanego półmatowymi lakierami ekologicznymi. Na życzenie klienta dostępne są meble wybarwiane w kolorach: olcha i dąb. Również w połączeniu z rattanem. Meble nowoczesne produkujemy natomiast w 3 gatunkach drewna litego – standardowo z sosny, na życzenie również z drewna bukowego lub dębowego, co podwyższa ich trwałość. Również dostępne są wybarwienia.

 

Zapraszamy do współpracy i życzymy zadowolenia z użytkowania naszych mebli!